Siber Güvenlik Platformu VII 25 Şubat 2020
Siber Güvenlik Platformu VII 25 Şubat 2020
Siber Güvenlik Platformu-IV Aralık 2016 Programı

Değerli Bilişimci;

Günümüzde sahip olduğumuz bilgi ve varlıkların çoğunu Dünyanın her tarafından ulaşabildiğimiz sanal ortam yardımıyla yönetiyor ve kullanıyoruz. Son yıllarda siber uzay olarak isimlendirilen sanal ortam, hayatımızı kolaylaştırdığı gibi, sayısız tehditleri de beraberinde getirmektedir. Siber Güvenlik; bireysel veya kurumsal olarak hepimizin en temel problemlerinden biri olmaya adaydır. Dolayısıyla bu konuda olabildiğince çok bilgi sahibi olmamız ve olası tehditleri bilerek önlemler almamız hayati öneme sahiptir.

İşte bu amaç doğrultusunda kurulan ve "Siber Güvenlikte Güç Birliği" sloganıyla faaliyetlerini yürüten KAMU SİBER GÜVENLİK DERNEĞİ bu yıl, SİBER GÜVENLİK PLATFORMU IV etkinliğini TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ ile birlikte 22 Aralık 2016'da Ankara'da düzenlemektedir.

Yapılacak etkinliğin ana teması “Eşyaların İnternetine Güvenlik Riskleri” olup, etkinliğimizde “Dünya`da ve Türkiye`de Siber Güvenliğin durumu, Siber Örgütler, Adli Bilişim, Siber Güvenlikte İşbirliği, Siber Güvenlik Eğitim/Öğretimi” gibi birçok konu tartışılacaktır.

Temamızla ilgili uzmanların görüşlerinin sunulacağı sunumlar serisiyle birlikte Eşyaların Interneti ve Güvenlik Tehditleri konusunun tartışılacağı panelde sizleri de aramızda görmekten ve etkinliğimize yapacağınız katkılardan dolayı mutluluk duyacağız.

Siber Güvenlik Platformuna  katılım ücretsiz olup, Online kayıt, sponsorluk dosyası ve diğer konular hakkında bilgi almak için  Siber Güvenlik Platformu (www.siberguvenlikplatformu.org) web adresini ziyaret ediniz.

Platformumuzda görüşmek üzere..

 

Kamu Siber Güenlik Derneği Yönetim Kurulu adına

İbrahim SOĞUKPINAR, Prof. Dr.

Siber Güvenlik Platformu

www.siberguvenlikplatformu.org

 

Etkinlik Tarihi:

22 Aralık 2016 09:00-18:00 saatleri arası

 

Etkinliğin Gerçekleştirileceği Yer:

TOBB ETÜ /Ankara(Konferans Salonu)

 

Katılım Şartları:

Platform, kayıt olan herkese açık ve ücretsizdir.

 

Kayıtlar http://www.siberguvenlikplatformu.eventbrite.com adresikullanılarak yapılmaktadır.

 

Platform Katılım Hedef Kitlesi:

Bilişim teknolojileri ve Siber Güvenlik konularında çalışan uzmanlar, teknolojiyi geliştiren, güvenliği ve standartlaşmanın gereğine inanan bilişimciler, yazılım uzmanları, kamu ve özel sektör bilişim/siber güvenlik uzmanları, siber güvenlik uzmanlarına yönelik olmakla birlikte bilgi güvenliği ve alt dallarına meraklı herkes, kamu kurumlarından üst düzey yöneticiler ve teknoloji geliştirme birimlerinin temsilcileri, ticari kuruluşlar ve siber tehditlere karşı bilgilenmek isteyen herkes

 

Etkinlik:

Bir gün sürecek etkinlikte, toplantı salonunda sunumlar, panel, katılımcılara açık tartışmalar ve açık oturumlar ile bilgilendirme toplantıları ve fuaye alanında sponsor firmaların sunumlar ve canlı demolar gerçekleştirilecektir.

 

Platform sonunda katılımcılar için hediye çekilişi yapılacaktır.

 

Not: Kayıt konusunda problem yaşayanlar veya kurum adına toplu katılım gerçekleştirmek isteyenler info@kamusgd.org.tr adresine e-posta gönderebilirler.

 

Düzenleyen Kuruluşlar:

Kamu Siber Güvenlik Derneği (http://www.kamusgd.org.tr)

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (https://www.etu.edu.tr)

Copyright © 2015 Kamu Siber Güvenlik Derneği. Siber Güvenlik Platformu bir Kamu Siber Güvenlik Derneği resmi etkinlik platformudur.