Siber Güvenlik Platformu VIKamu Siber Güvenlik Derneği Tez ÖdülüEtkinlik Sponsoru TURKCELLBilge Siber Güvenlik TopluluğuNetcomArtProSecroveTrendMicroTurksatBeybilgisayarGaisNetSEC
Siber Güvenlik Platformu VI
Kamu Siber Güvenlik Derneği Tez Ödülü
Etkinlik Sponsoru TURKCELL
Bilge Siber Güvenlik Topluluğu
Netcom
ArtPro
Secrove
TrendMicro
Turksat
Beybilgisayar
Gais
NetSEC
Hakkımızda

Kamu Siber Güvenlik Derneği, 2013 yılından beri faaliyet gösteren bir dernek olarak, öncelikli olarak kamuda Siber Güvenlik farkındalığını oluşturmak ve Kritik Bilgi Altyapılarının korunmasına katkıda bulunmak, Tüm Kurum ve Kuruluşlarına yönelik Siber Güvenlik ile ilgili teknik, bilimsel, sosyal ve kültürel faaliyetler yürütmek, üyelerinin mesleki gelişimini sağlamak ve kamu yararına faaliyet gösteren dernek olmak amacı ile kurulmuş bir sivil toplum örgütüdür. "Siber Güvenlikte İş Birliği" sloganıyla hareket eden derneğimiz bu alanda en etkin derneklerden biri olmayı hedeflemiştir.

 
Derneğimizin amaçları doğrultusunda yaptığı etkinliklerden bir tanesi her yıl Siber Güvenlik Platformu adı altında gerçekleştirilmektedir. Platform sayesinde Ülkemizde siber güvenlik farkındalığını geliştirecek faaliyetleri öncülük eden çatı bir etkinlik oluşturulmuştur. Derneğimizle bu tür faaliyetlerle ilgili iletişime geçerek derneğimize katkıda bulunabilirsiniz.
 
Dernek hakkında detaylı bilgi ve üyelik işlemleri için lütfen dernek sayfamız olan www.kamusgd.org.tr adresini ziyaret ediniz.
 
 
Siber Güvenlik Platformu bir Kamu Siber Güvenlik Derneği resmi etkinlik platformudur.

Resimler

Copyright © 2015 Kamu Siber Güvenlik Derneği. Siber Güvenlik Platformu bir Kamu Siber Güvenlik Derneği resmi etkinlik platformudur.