Siber Güvenlik Platformu VIKamu Siber Güvenlik Derneği Tez ÖdülüEtkinlik Sponsoru TURKCELLBilge Siber Güvenlik TopluluğuNetcomArtProSecroveTrendMicroTurksatBeybilgisayarGaisNetSEC
Siber Güvenlik Platformu VI
Kamu Siber Güvenlik Derneği Tez Ödülü
Etkinlik Sponsoru TURKCELL
Bilge Siber Güvenlik Topluluğu
Netcom
ArtPro
Secrove
TrendMicro
Turksat
Beybilgisayar
Gais
NetSEC
Siber Güvenlik Platformu VI

"Siber Güvenlikte Güç Birliği" sloganıyla faaliyetlerini yürüten KAMU SİBER GÜVENLİK DERNEĞİ bu yıl, SİBER GÜVENLİK PLATFORMU VI etkinliğini TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ ile birlikte 22-23 Kasım 2017'de Ankara'da düzenlemektedir.
Yapılacak etkinliğin ana teması “Bulut Bilişim Güvenliği” olup, etkinliğimizde “Dünya`da ve Türkiye`de Bulut Bilişimin kullanılabilirliği ve güvenliği konusunda şu anda mevcut teknolojik durum ve bu alanda kamu ve özel sektörde bulut bilişim alanında yapılacak çalışmalarda dikkat edilmesi gereken hususlar ve yaklaşımlar ” gibi birçok konu tartışılacaktır. Ayrıca siber güvenlik alanında en iyi doktora tezi ödülü verilecektir. Etkinliğin ikinci gününde bu yılın siber güvenlik ile ilgili eğitimler verilecektir.

Copyright © 2015 Kamu Siber Güvenlik Derneği. Siber Güvenlik Platformu bir Kamu Siber Güvenlik Derneği resmi etkinlik platformudur.